Uchi no Ko no Tame naraba, Ore wa Moshikashitara Maou mo Taoseru kamo Shirenai.

If It’s for My Daughter, I’d Even Defeat a Demon Lord, Uchi no Musume no Tame naraba, Ore wa Moshikashitara Maou mo Taoseru kamo Shirenai., UchiMusume (lektor ivo)
Dale jest młodym, opanowanym mężczyzną, który wyrobił swoje imię jako niezwykły poszukiwacz przygód. Pewnego razu, gdy przyjął zlecenie, w lesie spotkał wychudzonego, małego diabła, dziewczynkę o imieniu Latina. Nasz bohater był zszokowany znakiem, który dziewczynka miała ze sobą, jednakże nie mógł jej tak po prostu zostawić, więc zabrał ją do domu. Dale postanowił zostać jej rodzicem, nawet nie zastanawiając się, dlaczego była w lesie i dlaczego miała ten znak.

 

18 thoughts on “Uchi no Ko no Tame naraba, Ore wa Moshikashitara Maou mo Taoseru kamo Shirenai.

  1. Pierwsze 5 odcinków opowiada o adopcji i wychowaniu demona-sukkuba 8 letniego. Dziewczynka namarza pozytywne emocje w okół niej. Zahipnotyzowany musi chcieć ją lubić po to by hipnoza zwielokrotniła do 7 razy przyjaźń, miłość, ojcostwo, pozytywne znajomości.

  2. Wykonano korektę zwykłą napisów, ale w ogóle nie wykonano korekty lektorskiej.
    Lektor błędny i sztywny. Brak korekty imion oraz brak poprawienia jakiejkolwiek pułapki systemowej IVO. Dobrze, że przynajmniej liczebniki są poprawnie, choć nie mam możliwości kontroli całości, bo jej nie ma.

  3. Nic się nie zmieniło, prócz dodania brakujących 4 ostatnich odcinków. I to w fatalnej jakości.
    Lektor nadal nieskorygowany i rwący. Pełno błędów. Chociażby imię głównego bohatera – „Dale”. Albo „Jil”. Poważnie? Ktoś w ogóle posłuchał oryginalnej ścieżki dźwiękowej? Albo nazwa wsi „Teathrow”.
    Mienicie się być posiadaczami praw do publikowania i tak marnujecie te prawa? Tyle pieniędzy w błoto? Nie jest Wam tak po ludzku wstyd?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.