Horimiya

Horimiya (lektor ivo)

Gatunki: Komedia, Obyczajowy, Romans
Tematyka: Okruchy życia, Szkolne życie/Szkolne kluby

Kyoko (Hori­‑san) jest najpopularniejszą dziewczyną w szkole, podczas gdy Izumi (Myamura­‑kun) – introwertycznym okularnikiem, podejrzewanym o bycie molem książkowym i być może otaku. Kyoko, ze względu na ciągłą nieobecność swoich rodziców, nie ma czasu na pozaszkolne życie – prowadzi dom dla siebie i młodszego brata. Natomiast Izumi okazuje się po szkole przyjacielskim chłopakiem, sekretnie kolczykującym i tatuującym się… Choć w szkole Kyouko Hori jest podziwiana za jej uprzejmość i umiejętności akademickie, licealistka ukrywa swoją drugą stronę. Ponieważ jej rodzice często są poza domem z powodu pracy, Hori musi opiekować się młodszym bratem i wykonywać prace domowe, nie pozostawiając żadnych szans na spotkania towarzyskie poza szkołą.
W międzyczasie Izumi Miyamura jest postrzegany jako chodzący z głową w chmurach otaku. Jednak w rzeczywistości jest łagodną osobą, nieudolną w nauce. Ponadto ma dziewięć kolczyków ukrytych za długimi włosami i tatuaż na plecach i lewym ramieniu.
Przez czysty przypadek ścieżki Hori i Miyamury krzyżują się poza szkołą – żadne nie wygląda tak, jak oczekuje tego drugie. Te pozorne przeciwieństwa stają się przyjaciółmi, dzieląc ze sobą stronę, której nigdy nikomu nie pokazali.

***

 

CDA
(odcinki 13/13)
hasło: animek24
***
GD
(odcinki 13/13)
***
M4Up

Chmura

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.