Animek 24

Witam wszystkich 🙂
Właśnie trwają prace nad nową stronką Animek24. Będzie na niej więcej funkcji niż na tym blogu. Strona jest ciągle w budowie więc nie jest jeszcze idealna. Możecie pod tym postem pisać co byście chcieli aby było na nowej stronie, a my zobaczymy co da się zrobić.☺

>>>link do strony<<<

25 thoughts on “Animek 24

  1. Hmmm… Dobrze by było gdyby do anime były dodawane krótkie opisy z zarysem fabuły. Wiem jednak, że samo stworzenie lektora do anime, oraz umieszczanie go na stronie pochłania wiele czasu.

  2. Czy tylko mi animacje się zacinają? Wszedłem na telefonie i jak zjeżdżam w dół to najpierw widzę jakiś element strony, potem znika i wsuwa się na miejsce. Naj łatwiej było by chyba wyłączyć animacje, nie ją jakoś specjalnie potrzebne

  3. Myślę, że fajną opcją byłoby zrobienie zakładki, w której będą wypisane wszystkie anime, które macie zamiar wrzucić na stonkę.

  4. Może za oglądanie, ocenianie i komentowanie odcinków oraz udzielanie się na forum czy chacie jakieś konta VIP które wyróżniały by takie osoby w jakiś sposób. Mogło by to przyciągnąć nowe osoby. Faja była by też topka oglądających najwięcej zachęciło by to pewnie do zdrowej rywalizacji i zachęciło by też do częstszego odwiedzania strony.

  5. Można by również organizować eventy za które dostawało by się odznaki. Przykładowo zrobić "Z czego to opening? " lub jakiś konkurs plastyczny, to mogło by trochę zjednoczyć społeczność Animka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.